Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

MazoviaCup w RJnO - 3 złota dla UNTS

Ośmioosobowa drużyna UNTS bardzo udanie rozpoczęła sezon w rowerowej jeździe na orientację. W kategoriach elitarnych najlepiej zaprezentował się nasz as eksportowy Maciej Gromadka. W obu startach zajął drugie miejsca. Równie dobrze pojechał Ludo Parfianowicz, zajmując miejsca 5-6 w każdym ze swoich trzech startów. Niemniej dobrze pojechali nasi debiutanci na imprezach tej rangi, czyli Grzegorz i Agnieszka Biolikowie zdobywając pierwsze punkty Pucharu Polski dla siebie, jak i w klasyfikacjach drużynowych.

Nagrody i medale udało się wywalczyć rodzinie Nitsch. Ola wygrała K12, Tomek M14, a ja M40 (a łatwo nie było, bo na ostatni etap wyruszałem z 4 minutami straty, a raptem 3 minuty straty do mnie miał mój odwieczny, lokalny rywal Adam Wroniak z Team 360). Asia rozkojarzyła się na ostatnim, dla niej już 46 punkcie tych zawodów i ostatecznie zakończyła K40 na miejscu trzecim.

Zawody były ciekawe, ale i wymagające. Szczególnie rozgrywany po sprincie sobotni klasyk dał wiele wrażeń. Pokonanie dystansu (ok. 33 km w przypadku M40) w ulewie, w bagnistym i piaszczystym terenie był nie lada wyzwaniem dla zawodników i ich rowerów.

Zapraszam wszystkim do dołączenia do naszego zespołu MTBO. W tym roku odbędą się jeszcze 3 rundy Pucharu Polski. A przygodę warto rozpocząć od zawodów Pucharu Warszawy i Mazowsza, więcej szczegółów tutaj.

wyniki

fot.team360.pl

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE