Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Chmielna czeka!

Z lekkim opóźnieniem, ale wreszcie jest - komunikat techniczny na 2. etap Szybkiego Mózgu! W nim wszelkie szczegóły dotyczące nadchodzących wielkimi krokami zawodów.

Gdzie?
Biegamy w okolicy ul. Chmielnej na Śródmieściu. Teren zawodów obejmuje obszar wzdłuż ul. Nowy Świat, Dom Handlowy Smyk, teren Ministerstwa Finansów oraz budowę II linii metra. Zabudowa jest bardzo gęsta i nieregularna, więc zapowiadają się naprawdę ciekawe trasy.

Kiedy?
Tradycyjnie biegamy w najbliższą środę 21 maja. Start rusza od godziny 19:00, a ostatni zawodnicy wybiegną najprawdopodobniej tuż przed godziną 20:00, więc przez cały czas trwania zawodów powinno być jasno. Centrum Zawodów zlokalizowane jest w Szkole Podstawowej nr 211 przy ul. Nowy Świat 21A.

Zgłoszenia
Macie czas do najbliższej niedzieli do godziny 23:59. Spóźnialscy będą mieli szansę się zapisać w Biurze Zawodów przed biegiem za podwyższoną do 20PLN opłatą, więc warto zgłosić się zawczasu.

Na mecie
Tym razem na każdego kto ukończy bieg na mecie czekać będzie porcja otrębów owsianych od Kupca. Nigdy ich nie próbowaliśmy wcześniej, ale jest to podobno zdrowy, bogaty w składniki mineralne i witaminy produkt, który dzięki wysokiej zawartości błonnika zapewnia prawidłową przemianę materii. Najlepiej spożywać je jako dodatek do mleka, jogurtów, koktajli, zup, sosów oraz surówek, ale na pewno znajdą się chętni, aby schrupać je od razu po biegu. Smacznego!

Komentarze

  • Podkop?

    Podkop?... Lampa w podłodze

    Kali 2014-05-21 18:02
  • Nie wiem jak...

    ... dotrę na zawody. Dookoła CZ teren zakazany. Spadochron? - nie mam uprawnień. Katapulta? - trochę się boję..

    piotrzal 2014-05-19 16:26
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE