Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza zakończyły Szybki Mózg 2019!

Finałowym biegiem na Stokłosach zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2019! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego, który wszystkim dostarczył wielu emocji. Zawodnicy mieli okazję zarówno rozwinąć większe prędkości jak i wykazać się umiejętnością skutecznego biegu przy wielu zmianach kierunku i na krótkich sprinterskich przebiegach. Wybór wariantów "lewo - prawo" to typowe łamigłówki, których dostarczają biegi na ursynowskich osiedlach - i tym razem ich nie zabrakło. Trasy oparte na "motylkach" pozwoliły rozbić stawkę na mniej liczne grupy, chociaż przy punktach węzłowych robiły sie momentami kolejki do puszek, co dodawało tylko emocji biegaczom ;)

Na najdłuższej trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotrek Parfianowicz przed Ilyą Marchukiem (obaj UNTS) i Andrzejem Magierem (Orient Races). W Zuchwałych wygrał Krzysztof Wójtowicz, na 2. miejscu przybiegł Stanisław Wołek, a 3. był Jan Antonowicz (wszyscy UNTS). Na trasie Początkujących, zwycięska Helena Szelachowska wyprzedził drugiego Piotra Wierzbickiego z ponad 2-minutową przewagą! 3. miejsce zajął Antoni Wasilewski ze stratą 2'26'' sekund do zwycięzcy. W Odważnych, z kolei, zwyciężył Kacper Podworski, wygrywając jedynie o 1 sekundę z Bartoszem Stopczyński, zaś trzecia była Antonina Mianowska.

Po biegu odbyła się dekoracja najlepszych zawodników Mistrzostw Ursynowa - czyli rywalizacji podczas 6 etapu w naszych tradycyjnych 4 kategoriach, a następnie dekoracja klasyfikacji generalnej całego cyklu - dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród dla najlepszych, a w szczególności Urzędowi Dzielnicy Ursynów :) Dekoracja Mistrzostw Mazowsza w sprinterskim biegu na orientację dla zawodników w wieku 11-18 lat odbędzie się przy okazji najbliższych większych zawodów w biegu na orientację na Mazowszu.

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za udział - to Wy tworzycie te zawody i tę wspaniałą atmosferę! Szybki Mózg zakończony, a tymczasem już teraz zapraszamy na przyszłoroczny edycję, więcej informacji na jego temat będziemy publikować w najbliższym czasie!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE