Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Nikt nie mówił, że będzie lekko

Nikt nie mówił, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie - tak można w kilku słowach podsumować 3. etap Warszawa Nocą, który odbył się na warszawskim Gocławiu. Główna w tym zasługa aury, która jak na styczeń mocno wszystkich zaskoczyła, ponieważ wraz ze startem masowym zawodników nastąpił masowy opad śniegu z deszczem, stanowiący interesującą atrakcję dla wszystkich uczestników.

Można więc powiedzieć, że wczorajsze bieganie z mapą po blokowisku wygrali najbardziej odporni na złe warunki pogodowe. Wyglądało to tak:
- Początkujący: 1. Urszula Stokowska, 2. Wiktor Zych, 3. Tymon Gajda
- Odważni: 1. Jan Antonowicz, 2. Tymoteusz Seń, 3. Paweł Drągowski
- Zuchwali: 1. Bartosz Niebielski, 2. Julia Głowacz, 3. Wiktoria Marek
- Profesjonaliści: 1. Wojciech Dudek, 2. Fryderyk Pryjma, 3. Krzysztof Lisak
Warto również zwrócić uwagę na godną pochwały postawę Rafała Podzińskiego, który dobiegł na metę jako zwycięzca na trasie Profesjonalistów, natomiast zorientował się po fakcie, że podczas biegu przebiegł przez zakazany teren. Zgłosił swoje przewinienie na mecie żądając dyskwalifikacji, co też zespół sędziowski niezwłocznie uczynił.

Wyniki na poszczególnych trasach, międzyczasy po wariantach tras oraz mapy są już dostępne i możecie je śmiało oglądać i analizować, a my się bierzemy za liczenie klasyfikacji generalnej zapraszając Was jednocześnie do zgłaszania się na 4. etap, który 17 lutego na Wierzbnie. Zapraszamy!

Komentarze

  • Lekko nie było, to fakt...

    Niestety - warunki pogodowe wystraszyły fotografów.

    UNTS Warszawa 2016-02-17 9:12
  • Lekko nie było, to fakt...

    Ale czy naprawdę wszystkie aparaty foto zamroziło ??? Nikt nie pstrykał ??

    PJanowski 2016-02-16 7:53
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE