Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Tłumy na Chmielnej

2. etap Szybkiego Mózgu przeszedł do historii. Doskonała pogoda przyciągnęła nie tylko tłumy uczestników, ale i wielu spacerowiczów, którzy w wielu miejscach zmuszali zawodników do prawdziwego slalomu. Wystartowało Was w sumie prawie 250 osób z czego bardzo się cieszymy!

Na trasie Dzieci zwyciężył Grzegorz Zienkiewicz z czasem 16'28, 2. miejsce zajęła jego koleżanka klubowa - Zuzanna Dolińska notując 16 sekund starty, a na 3. miejscy uplasowała się Zosia Gąsienica-Samek ze stratą nieco ponad minuty. Wśród Początkujących zwyciężył Jacek Jarzyna, 2. miejsce zajęła Agnieszka Karewicz, a 3. Alicja Urbaniak. U Zuchwałych wygrał Kamil Lesisz z czasem 17'45. 2. miejsce zajął Marek Białowąs ze startą 1'12 do zwycięzcy, a 3. był Michał Pierzchała ze startą 1'19. Ponad 5-kilometrową rasę Profesjonalistów najszybciej pokonał Piotr Parfianowicz, który dokonał tego w czasie 19'01, 2. miejsce zajął Rafał Podziński ze startą 32 sekund, a 3. miejsce przypadło Krzysztofowi Wołowczykowi z czasem 20'57.

Pragniemy zauważyć, że zmuszeni byliśmy zdyskwalifikować 10 zawodników na trasie Profesjonalistów, którzy przebieg pomiędzy punktami 19-20 pokonali niezgodnie z przepisami. Jeśli ktoś czuje się z tego tytułu niesprawiedliwie potraktowany - prosimy o kontakt :-)

Z uwagi na awarię systemu pomiaru czasu, której doświadczyliśmy po dobiegnięciu części zawodników do mety mogły pojawić się błędy w wynikach, dlatego prosimy o ich sprawdzenie. Jeśli kogoś na wynikach nie ma lub ma wpisany błędny czas to prosimy o informację na adres j.morawski@unts.waw.pl. W związku z zaistniałą awarią również międzyczasy, które prezentujemy na stronie są niepełne i nie zawierają wszystkich zawodników (około 90% osób ma międzyczasy). W tym przypadku niestety nie jesteśmy w stanie nic zrobić, pozostaje nam jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację.

Oczywiście mamy dla Was już cztery galerie zdjęć, które możecie oglądać, wspomniane wcześniej wyniki i międzyczasy oraz mapy z zawodów. Kolejne zdjęcia będziemy dodawać sukcesywnie w najbliższych dniach. Bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejny etap Szybkiego Mózgu, który zostanie rozegrany w połączeniu z Mistrzostwami Polski w sprinterskim biegu na orientację w sobotę 7 czerwca na Starym Mieście. Zapisy są już otwarte, więc zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE