Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Ursynów Nocą

Biegiem na warszawskim Ursynowie zakończyliśmy dziś nasz zimowy cykl Warszawa Nocą 2013. Mimo, że prawdziwie zimową pogodę mieliśmy jedynie podczas 3. etapu na Metrze Marymont, to chyba nikt nie narzekał na wiosenne warunki, w których mieliśmy okazję rywalizować. Rozegraliśmy w sumie 5 etapów, przez które przewinęło się w sumie ponad 400 zawodników, z których nagrodziliśmy 45 osób w klasyfikacji generalnej w 15 kategoriach wiekowych. Od strony organizacyjnej Warszawa Nocą 2013 to 3.5km2 nowym map, na których mieliście okazję biegać, 147 rozstawionych punktów i 50 osób osób zaangażowanych w organizację wszystkich etapów. Jak było na dzisiejszym etapie? Krótka relacja poniżej:

Finałowy etap Warszawa Nocą nie był zaliczany już do klasyfikacji generalnej cyklu - tu wszystko rozstrzygnęło się podczas ostatniego biegu na Mariensztacie. Na Ursynowie zawodnicy ścigali się o prestiżowe zwycięstwo w biegu ze startu masowego lub, jak twierdzą niektórzy - o przysłowiową pietruszkę. Tak, czy siak - było wiele emocji i na pewno można zaliczyć dzisiejszy bieg do ciekawych.

W najliczniej obsadzonej kategorii Zuchwałych zwyciężył Mateusz Anc, wygrywając o nieco ponad minutę z drugim na mecie Michałem Pierzchałą. Trzecie miejsce przypadło Jerzemu Urbaniakowi. Na trasie Początkujących najlepszy z ponad 30 startujących okazał się Jan Wiśniewski, 2. miejsce zajęła Maria Gąsiorowska, a na 3. miejscu uplasował się Adam Parfianowicz. Rywalizację u Dzieci wygrała niezawodna Julia Głowacz, która minimalnie, bo tylko o jedną sekundę wyprzedziła na mecie Zuzannę Rudenko. 3. miejsce z 3-sekundową stratą zajął Grzegorz Zienkiewicz.

Bardzo ciekawa rywalizacja toczyła się również na trasie Profesjonalistów. Dzięki GPS-trackingowi mogliśmy na żywo śledzić poczynania 15 wybranych zawodników. Zapraszamy do obejrzenia powtórki z transmisji, dzięki czemu dobrze widać, jak biegali poszczególni zawodnicy, a nawet możemy podejrzeć gdzie popełniali błędy, bo nawet najlepszym dziś kilka razy się to przytrafiło. Ostatecznie zwyciężył Piotr Parfianowicz, wygrywając o niecałą minutę z Piotrem Łobodzińskim. 3. miejsce przypadło Kubie Drągowskiemu.

Po zakończeniu zmagań w finałowym etapie nagrodziliśmy najlepsze trójki zawodników 15 kategorii wiekowych Warszawa Nocą 2013. Zawodnikom gratulujemy doskonałych wyników i jednocześnie dziękujemy naszym partnerom, czyli Centrum Biegowemu ERGO, Kupcowi, firmie Motip/Dupli-color oraz zawodom Kraków City Race, dzięki którym mogliśmy Was wyróżnić. Wielkie podziękowania należą się również Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 81 oraz Dzielnicy Ursynów za wsparcie podczas tego etapu.

Do Waszej dyspozycji oddajemy wyniki, międzyczasy, mapy, które tradycyjnie znajdziecie na stronie zawodów. Zachęcamy również do obejrzenia powtórki z transmisji GPS wybranych zawodników, którą można znaleźć tutaj. Zdjęcia i analiza międzyczasów wkrótce!

Na koniec pragniemy Was wszystkich zaprosić na nasz kolejny cykl, czyli Szybki Mózg 2014, który startuje już za niecały miesiąc, czyli 9 kwietnia. Będzie to w sumie 6 etapów, podczas których poznacie z mapą nowe miejsca w Warszawie, w tym między innymi dobrze znany teren Starego i Nowego Miasta. Zgłoszenia na Szybki Mózg są już otwarte - wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie zawodów. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE