Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Pobiegali

Zdecydowanie dużo działo się podczas wczorajszego etapu Warszawa Nocą, który odbył się na Polu Mokotowskim w okolicy Biblioteki Narodowej. Inauguracyjne zawody w 2015 roku przyciągnęły na start rekordową w tej edycji liczbę 220 zawodników, którzy rywalizowali na 4 trasach o długości od nieco ponad 2km do prawie 7km.

Wśród Dzieci zwyciężył Bartek Olszewski, tuż przed Janem Antonowiczem. Na 3. miejscu do mety dobiegła Lena Chabiera, Wśród Początkujących najlepszy okazał się Sebastian Świąder, 2. miejsce zajęła Małgorzata Marchlik, a na ostatnim stopniu podium bieg ukończył Krzysztof Wójtowicz. Ponad 5-kilometrową trasę Zuchwałych najszybciej pokonał niezawodny Michał Pierzchała, który dobiegł 47 sekund przed Kamilem Lesiszem. Na 3. miejsce bieg skończył Łukasz Korzeniewski. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz, podobnie jak u Zuchwałych z 47-sekundową przewagą nad drugim Piotrem Łobodzińskim. O trzecie miejsce trwała zacięta batali, a ostatecznie zajął je Ilya Marchuk wyprzedzając jedynie o sekundę Kubę Drągowskiego.

Wyniki, międzyczasy, mapy oraz powtórkę ze śledzenia zawodników Zuchwałych i Profesjonalistów - to wszystko znajdziecie w tabelce na podstronie Warszawa Nocą. Wkrótce powinny pojawić się zdjęcia z biegu oraz wyniki klasyfikacji generalnej, których obliczanie już trwa. Kolejny etap za niecały miesiąc, czyli 11 lutego w rejonie Tamki - zgłoszenia są już otwarte, a więc zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE