Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Tamka czeka

Zapraszamy na 4. etap Warszawa Nocą, który odbędzie się za niecały tydzień, czyli w środę 11 lutego w rejonie ulicy Tamka na Śródmieściu. Najważniejsze szczegóły odnośnie zawodów znajdziecie poniżej.

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie w XXXVII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Świętokrzyskiej 1. Biuro zawodów czynne będzie tradycyjnie od godziny 18:00. Wejście do szkoły od strony boiska.

Opisy PK
Aby ułatwić Wam nieco przygotowanie do startu wprowadzamy od najbliższego etapu mała zmianę dotyczącą opisów PK. Do tej pory mogliście je pobrać na starcie, natomiast od teraz opisy PK będą dostępne do pobrania w Biurze Zawodów, co pozwoli na mniej stresu na samym starcie, a dodatkowo będziecie mieli więcej czasu, aby się z nimi zapoznać. Oczywiście, opisy będą również wydrukowane na mapie, jak dotychczas.

Parametry tras
Poniżej prezentujemy parametry tras, które dla Was przygotowaliśmy:
- Dzieci: 2.6km, 14PK,
- Początkujący: 1.9km, 11PK,
- Zuchwali: 5.3km, 22PK,
- Profesjonaliści: 7.1km, 30PK.

Zgłoszenia
Zgłoszenia przez internet będą aktywne do najbliższej niedzieli włącznie, potem można zapisywać się tylko w Biurze Zawodów przed samym biegiem. Na listach mamy już ponad 120 osób - czas najwyższy, aby się zgłosić. Najbliższy etap będzie jednocześnie ostatnią okazją na poprawę wyniku w klasyfikacji generalnej, więc warto powalczyć. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE