Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Muranów czeka!

Pierwszy etap Szybkiego Mózgu już za niecałe 2 tygodnie - biegamy dokładnie 9 kwietnia na warszawskim Muranowie, gdzie nasze zawody zawitają po raz pierwszy. Będzie się działo!

Teren
Muranów to niezwykły teren. Gęsta i nieregularna zabudowa z lat 50' powstała na zgliszczach warszawskiego getta w połączeniu z małymi oazami zieleni w postaci skwerków i podwórek kamienic potrafią zmylić drogę zwykłych przechodniów, a co dopiero biegaczy szukających pochowanych punktów. Dodatkowo liczne przejścia między budynkami, schodki i pokręcone uliczki - to wszystko czeka na Was na inauguracyjnym etapie Szybkiego Mózgu.

Warto zobaczyć
Bieg na orientację to również zwiedzanie - na Muranowie będziecie mieli okazję poznać kilka ciekawych miejsc takich jak zniszczony w czasie wojny, a później odbudowany Pałac Mostowskich, w którym swego czasu podobno koncertował Fryderyk Chopin. Warto również poznać słynną historię tzw. Kościoła Przesuwanego, który na początku lat 60' został przesunięty o 21 metrów wgłąb osiedla, aby umożliwić poszerzenie al. Solidarności.

Trasy
Tradycyjnie serwujemy Wam trasy w czterech wariantach, czyli coś dla Dzieci, Początkujących, Zuchwałych i Profesjonalistów, których długości będą w granicach 2-5km. Szczegółowe długości oraz dokładną lokalizację startu i mety podamy w przyszłym tygodniu w komunikacie technicznym.

Zapisy
Zgłoszenia są już otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym, a na listach mamy zapisanych już kilkadziesiąt osób - zapisz się i Ty! Opłata za udział w jednym biegu do 15PLN/osobę przy zgłoszeniach przez internet oraz 20PLN/osobę przy zapisach na miejscu w dniu biegu. Przypominamy, że tylko przed 1. etapem istnieje również możliwość wykupienia promocyjnego wpisowego na wszystkie sześć etapów Szybkiego Mózgu za 75PLN/osobę, do czego mocno namawiamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE