Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Muranów czeka!

Pierwszy etap Szybkiego Mózgu już za niecałe 2 tygodnie - biegamy dokładnie 9 kwietnia na warszawskim Muranowie, gdzie nasze zawody zawitają po raz pierwszy. Będzie się działo!

Teren
Muranów to niezwykły teren. Gęsta i nieregularna zabudowa z lat 50' powstała na zgliszczach warszawskiego getta w połączeniu z małymi oazami zieleni w postaci skwerków i podwórek kamienic potrafią zmylić drogę zwykłych przechodniów, a co dopiero biegaczy szukających pochowanych punktów. Dodatkowo liczne przejścia między budynkami, schodki i pokręcone uliczki - to wszystko czeka na Was na inauguracyjnym etapie Szybkiego Mózgu.

Warto zobaczyć
Bieg na orientację to również zwiedzanie - na Muranowie będziecie mieli okazję poznać kilka ciekawych miejsc takich jak zniszczony w czasie wojny, a później odbudowany Pałac Mostowskich, w którym swego czasu podobno koncertował Fryderyk Chopin. Warto również poznać słynną historię tzw. Kościoła Przesuwanego, który na początku lat 60' został przesunięty o 21 metrów wgłąb osiedla, aby umożliwić poszerzenie al. Solidarności.

Trasy
Tradycyjnie serwujemy Wam trasy w czterech wariantach, czyli coś dla Dzieci, Początkujących, Zuchwałych i Profesjonalistów, których długości będą w granicach 2-5km. Szczegółowe długości oraz dokładną lokalizację startu i mety podamy w przyszłym tygodniu w komunikacie technicznym.

Zapisy
Zgłoszenia są już otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym, a na listach mamy zapisanych już kilkadziesiąt osób - zapisz się i Ty! Opłata za udział w jednym biegu do 15PLN/osobę przy zgłoszeniach przez internet oraz 20PLN/osobę przy zapisach na miejscu w dniu biegu. Przypominamy, że tylko przed 1. etapem istnieje również możliwość wykupienia promocyjnego wpisowego na wszystkie sześć etapów Szybkiego Mózgu za 75PLN/osobę, do czego mocno namawiamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE